CONTI CG-911 TOSTER CRISPINO

CONTI CG-911 TOSTER CRISPINO

34.99€
Modeli: Conti
Barkodi: 8699936751401
Disponueshmëria: Në Stok

Detajet :

Fuqia - 2000WKapaciteti - deri në 6 tostaSkara - 2 anëPastrohet lehtëTermostat dhe drita e lajmërimitGarancioni - 
  • Fuqia - 2000W
  • Kapaciteti - deri në 6 tosta
  • Skara - 2 anë
  • Pastrohet lehtë
  • Termostat dhe drita e lajmërimit
  • Garancioni - 


PRODUKTE TJERA